مزایای خرید سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک

مزایای خرید سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک:

شکل کسب و کارها عوض شده است و دیگر خیلی راحت می‌توان صاحب کسب وکار شد. اینترنت و دنیای دیجیتال فضایی ایجاد کرده‌اند که هر روزه کسب و کارهای بیشتری شروع به کار می‌کنند. این کسب و کارها هر کدام از ابزار مختلفی استفاده می‌کنند تا بهتر از رقبای خود باشند. ارتباط داشتن با مشتری از زمینه‌هایی است که کیفیت و کمیت آن برای رشد وبسایت بسیار مهم است. یکی از راه‌های ارتباطی ارسال پیامک است که از طریق سامانه پیام کوتاه انجام می‌شود. در این مطلب می‌خواهیم مزایای خرید سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک را مورد بررسی قرار دهیم. 

مزایای خرید سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک
مزایای خرید سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک

دلیل استفاده از سامانه پیام کوتاه در اصل چیست؟

همانطور که گفتیم دلیل اصلی استفاده از سامانه پیام کوتاه ارتباط بهتر و بیشتر با مخاطبان وب سایت است. زمانی که مخاطب به وبسایت مراجعه کرده قدم اول در تبدیل او به مشتری دائمی برداشته شده است.

مرحله‌ی بعد این است که کسب و کار با این مخاطب ارتباط تعاملی داشته باشد. کانال‌های مختلفی جهت ارتباط وجود دارند مانند ایمیل و پیامک. بیشتر کسب و کارها در اولین قدم بخش ایمیلی خود را فعال می‌کنند چرا که ارزان است و همچنین مخاطب به ارائه‌ی آدرس ایمیل خود رغبت بیشتری دارد؛ ولی چیزی که باعث تعجب است خودداری افراد از خرید سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارهای تجارت الکترونیکی شان است که گاهی اصلاً انجام نمی‌شود. ارسال انبوه پیامک خیلی تاثیرگذارتر از سایر روش‌های ارتباط با مشتریان است.

 

سامانه پیامکی سایت فروشگاهی
سامانه پیامکی سایت فروشگاهی

 

 فکر می‌کنید چه مزایایی این شیوه از ارتباط را به یک ضرورت تبدیل می‌کنند؟

مزایایی که خرید سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک دارد هم زیاد هستند و هم مهم که تنها چند مورد از آن‌ها را در ادامه بیان می‌کنیم. 

1- خوانش بسیار بالا پیامک

کسب و کارها به زیاد بودن کاربران موبایل، هم اهمیت می‌دهند و هم به آن بی‌توجه هستند. وبسایت‌ها اهمیتِ به این کاربران را در سطح طراحی سایت خود نگه می‌دارند درحالیکه باید دید به هنگام ارتباط با مشتری، چه روشی بیشترین تأثیر را دارد. کانال‌های ارتباطی مختلف درجه تاثیر متفاوتی دارند. این درجه‌ی تأثیر بر اساس میزان خوانشی که هر پیام ارسالی در کانال‌های مختلف دارد مشخص می‌شود. 

اگر پیامی که از طریق ایمیل ارسال می‌کنید توسط 15% مخاطبان خوانده می‌شود یعنی خوانش پیام 15% بوده و تاثیرگذاری آن نیز به مراتب کمتر خواهد بود. در صورت خرید سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک و ارسال پیام از طریق آن‌ها، خوانش پیام‌ها تقریباً 98% درصد است. درصدی فوق العاده بالا که اگر تاثیرگذاری را نصف میزان خوانش یعنی 49% در نظر بگیریم باز هم درصد بالایی است. 

 

سامانه ارسال پیامک سیم کارت
سامانه ارسال پیامک سیم کارت

2- اطمینان

اطمینان از اینکه پیام به دست مخاطب برسد برای همه‌ی کسب و کارها مهم است. زمانی که در سامانه پیامکی سرمایه‌گذاری می‌کنید باید اطمینان هم داشته باشید که پیام شما به دست مخاطب می‌رسد. رفتن به پوشه اسپم در سامانه پیامکی وجود ندارد و رفتن به لیست سیاه هم به ندرت اتفاق می افتد؛ این یعنی اطمینان. 

3- سرعت 

از بارزترین مزایای خرید سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک این است که پیام‌ها با سرعت فوق العاده بالایی به دست مخاطبان می‌رسند. چک کردن ایمیل‌ها در بهترین حالت روزی یک یا دوبار انجام می‌شود ولی موبایل تقریباً مدام در دست مخاطبان شماست و مدام نیز به پیام‌هایی که دریافت می‌کنند، توجه می‌کنند. از زمان ارسال پیام تا رسیدن آن به دست مخاطب بیش از 7 ثانیه طول نمی‌کشد. 

4- پلتفرم کاربردی

با استفاده از سامانه پیامکی تجارت الکترونیک، ارسال پیام تنها به گروه خاصی از مشتریان برای شما آسان می‌شود. بعلاوه می‌توانید پیام خود را به تمامی مخاطبان موجود در پنل نیز ارسال کنید. در پلتفرم سامانه پیامکی شما آزادی کامل دارید تا پیام‌های خود را قبل از ارسال متناسب با ویژگی‌های مخاطب ویرایش کنید. ارسال پیام‌های تراکنشی در کنار پیامک‌های تبلیغاتی از طریق پنل پیامکی امکان‌پذیر است. 

5- نرخ تبدیل بالا

مبحثی در بازاریابی دیجیتال وجود دارد با عنوان نرخ تبدیل. منظور از این عبارت نرخ تبدیل مخاطب به مشتری است. این نرخ با تعداد کلیک‌هایی که روی لینک‌ها انجام می‌شود و یا خریدهایی صورت گرفته در سایت محاسبه می‌شود. ارسال پیامک‌های تبلیغاتی نرخ تبدیل بیشتری نسبت به سایر روش‌های تبلیغ دارد. نرخ تبدیل بالا نشان دهنده‌ی رشد کسب و کار است. 

6- کم شدن حجم کاری

در ابتدای هر کسب و کار الکترونیکی بیشتر کارها توسط بنیانگذاران انجام می‌شود. از ارسال پیام گرفته تا آماده‌سازی پیام‌های مختلف و تماس گرفتن با مشتری. پس از مدتی که کسب و کار رشد کرد کارهای جانبی به قدری زیاد می‌شوند که بنیانگذاران فرصت کافی را ندارند تا به همه‌ی آن‌ها رسیدگی کنند. کمک گرفتن از افراد دیگر انتخاب بدی نیست اما با استفاده از ساز و کارهای مختلف می‌توان بسیاری از فعالیت‌ها را بصورت اتوماتیک انجام داد. 

با خرید سامانه پیام کوتاه برای کسب و کار الکترونیک خود می‌توانید از اتوماسیون‌های مختلف استفاده کنید تا حجم کاری شما کم شود و نیازی به استخدام نیروی انسانی جدید نداشته باشید. این کاهش حجم کاری با صرف هزینه‌ی کمتر انجام می‌شود. 

 

سامانه ارسال پیامک آی آرپیامک
سامانه ارسال پیامک آی آرپیامک

پنل های ارسال پیام کوتاه

 • ارزان هستند؛
 • خیلی سریع راه اندازی می‌شوند؛
 • امکان دسته‌بندی مخاطبان بر اساس معیارهای مختلف، مثلاً منطقه جغرافیایی را دارند؛
 • امکان زمان‌بندی پیام‌ها را دارند؛
 • گزارش میزان باز شدن، تحویل داده شدن و نرخ تبدیل را در اختیار شما قرار می‌دهند؛
 • نیاز به دانلود نرم‌افزار مخصوص ندارند؛
 • امکان مشخص کردن نام فرستنده را برای شما فراهم می‌کنند؛

 

 

آی آرپیامک دات کام
irpayamak.com

 

کسب و کارهای الکترونیک زیر از سامانه پیامکی استفاده می‌کنند:

 1. تبلیغات و مدیریت رویداد (خبرنامه و…)
 2. خطوط هواپیمایی (تأیید رزرو پرواز، پیشنهادهای ویژه و…)
 3. بانکداری (امنیت حساب، تأیید تراکنش‌ها و…)
 4. پورتال‌ها و وبسایت‌های فروشگاهی (تأیید خرید، یادآوری سبد خرید، پیشنهاد ویژه و…)
 5. وبسایت‌های آموزشی (یادآوری زمان کلاس‌ها)
 6. هتل‌ها و امکان تفریحی (یادآوری، تأیید رزرو، آغاز فصل شلوغ و…)
 7. املاک (اعلامیه‌های جدید و…)
 8. کارگزاری‌های بورسی (تأیید خرید، آغاز بازار و…)
 9. تورهای گردشگری (تأیید رزرو تور، تورهای جدید و…)
 10. طراحی سایت و خدمات دیجیتال (معرفی خدمات، تخفیفات مناسبتی، و…)

مواردی که بیان شد تنها بخشی از کسب و کارهایی بودند که از کاربردهای مختلف سامانه پیامکی استفاده می‌کنند. با خرید سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک خود می‌توانید شما هم از این قابلیت‌ها برای رشد بیشتر استفاده کنید. 

——————————————————————————————————————————————————————————————-

ثبت نام سامانه پیامکی آی آرپیامک:

سامانه پیامکی آی آرپیامک
سامانه پیامکی آی آرپیامک

 

آی آرپیامک با بیش از ده سال سابقه مفید در زمینه واگذاری سامانه پیامکی با تمام امکانات به روز توانسته است خدمات ارزنده ای به کاربران خود ارائه دهد.


بانک موبایل مشاغل – همراه اول و ایرانسل استان ها:

بانک موبایل مشاغل
بانک موبایل مشاغل

با دانلود شماره موبایل مشاغل و استانها می توانید تبلیغاتی با بازدهی بالا داشته باشید.


 

طراحی سایت شرکتی ،اداری ،فروشگاهی ،خبری، آموزشی:

طراحی سایت کاوش
طراحی سایت کاوش

با طراحی سایت،کسب و کار خود را الکترونیکی کنید و 24 ساعته درآمد کسب کنید.


 

سامانه سیم کارت – سامانه ارسال پیامک با شماره موبایل – ارسال پیامک تبلیغاتی بلک لیست:

 


مقالات مرتبط را بخوانید:

 

 

5 دلیل برای خرید پنل اس ام اس برای وب سایت فروشگاهی
5 دلیل برای خرید پنل اس ام اس برای وب سایت فروشگاهی

 

خرید سامانه پیامکی مناسب برای ادارات دولتی کدام است؟
خرید سامانه پیامکی مناسب برای ادارات دولتی کدام است؟

 

با 10 مزیت استفاده از سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا شوید
با 10 مزیت استفاده از سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا شوید

 

اینستاگرام

keyboard_arrow_up
enemad-logo