با 10 مزیت استفاده از سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا شوید

با 10 مزیت استفاده از سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا شوید.

کسب و کارهای مختلف مدام در تلاش هستند که پیشرفت کنند و این پیشرفت در افزایش دامنه‌ی فعالیت و سرویس‌دهی خلاصه می‌شود. این کسب و کارها از روش‌های مختلف تبلیغاتی برای افزایش آگاهی از برندشان استفاده می‌کنند؛ تقریباً هرکاری. از تبلیغات در سایت‌های پرترافیک گرفته تا ایمیل مارکتینگ و شبکه‌های اجتماعی. برای فعالیت در بیشتر آن‌ها هم تاملی نمی‌کنند؛ اما چرا زمانی که صحبت استفاده از سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی می‌شود کمی تردید می‌کنند و شاید اصلاً به سمت آن هم نروند؟ اگر شما خودتان صاحب کسب و کاری هستید، آیا از سامانه‌های اس ام اس مارکتینگ استفاده می‌کنید؟ شاید نمی‌دانید که استفاده از آن‌ها چه مزیت‌هایی دارد، خب در این پست به این موضوع خواهیم پرداخت یعنی مزیت‌های استفاده از ارسال پیامک تبلیغاتی

 

اس ام اس مارکتینگ چه مزایایی دارد؟

با 10 مزیت استفاده از سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا شوید
با 10 مزیت استفاده از سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا شوید

10- کمتر خرج کنید، بیشتر کسب کنید

اگر هزینه‌هایی که برای بازاریابی پیامکی می‌شود را با سایر شیوه‌های مارکتینگ مقایسه ‌کنید می‌بینید که ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه چندانی ندارد. حتی اگر می‌خواهید به حجم زیادی از مخاطبان پیام‌های زیادی ارسال کنید باز هم هزینه پایینی دارد. این که اس ام اس مارکتینگ کم هزینه‌تر است به این معنی نیست که بازده کمتری دارد، برعکس اگر مخاطبان خود را به درستی دست چین کرده باشید بازده بسیار بالایی هم خواهد داشت.

 

9-با سرعت بیشتری شناخته شوید

در هر شیوه‌ی بازاریابی سعی می‌شود که مخاطب پس از دریافت پیام، محتوای آن را به دوست و آشنایان خود معرفی کند. این شیوه را بیشتر در تبلیغات اینستاگرامی می‌بینیم که می‌گویند «ده نفر از دوستات رو اینجا منشن کن!» در بازاریابی پیامکی، احتمال اینکه مخاطبانتان کسب و کار شما را به سایرین معرفی کنند خیلی بیشتر است.

8-دریافت رضایت مخاطب

“دینگ دینگ

«فلان قالیشویی شعبه دیگری ندارد!»

آه، بازم این شرکت، سایت پیام داد. خسته شدم دیگه، بهتره بذارمش تو بلک لیست که از شرش خلاص بشم.”

این  اتفاق زمانی می‌افتد که از مشتری رضایتی برای ارسال پیامک نگرفته باشید. خرید بانک شماره تلفن دسته‌بندی نشده برای ارسال پیامک تبلیغاتی به همین دلیل مناسب نیست. مخاطبانی که درخواست دریافت پیامک از شما را دارند مشتریان بالقوه هستند. داشتن چنین مخاطبانی در اس ام اس مارکتینگ خیلی راحت است.

 

7- انصراف از دریافت پیامک

یکی از قابلیت‌هایی که هر پنل ارسال پیامک تبلیغاتی باید داشته باشد، امکان انصراف از دریافت پیامک است.

با هر پیامکی که ارسال می‌شود این امکان را می‌توان برای مخاطب فراهم کرد که از دریافت پیامک‌های تبلیغاتی شما انصراف بدهد. انصراف از دریافت پیام‌ها از مزیت‌های ارسال پیامک تبلیغاتی است که می‌تواند به شما در ساختن بانک مخاطبان وفادار و البته دائمی کمک کند.

6- صرفه جویی در وقت

برای هر کمپین تبلیغاتی در شیوه‌های دیگر مارکتینگ زمان زیادی را باید صرف نوشتن متن، طراحی عکس، بهینه سازی زمان انتشار و… کنید. با ارسال پیامک‌های تبلیغاتی برای انجام کمپین‌های خود تا حدود زیادی در زمان صرفه‌جویی می‌کنید. با پیاده سازی اس ام اس مارکتینگ می‌توانید زمان بیشتری را صرف تمرکز روی قسمت‌های دیگر کسب وکارتان کنید.

5- اُپن ریت یا درصد باز شدن بیشتری را تجربه کنید

درصد باز شدن پیام‌هایی که ارسال می‌شود اهمیت بالایی در انواع بازاریابی دارد. در سایر شیوه‌های مارکتینگ مخاطبان اکثراً میل چندانی برای باز کردن پیام‌ها ندارند. مثلاً برای بیشتر افراد باز کردن یا حذف ایمیل اهمیت چندانی ندارد؛ ولی پیامک‌ها بیش از 80 درصد اپن ریت دارند. چرا نباید از چنین قابلیتی بهره برد؟

 

4- پیام‌ها بصورت آنی تحویل داده می‌شوند

برای جشنواره‌های تخفیف به مناسبت‌های مختلف ارسال پیامک تبلیغاتی بهترین گزینه است؛ چرا که خیلی سریع به دست مخاطب می‌رسد و اطلاع‌رسانی خیلی بهتر انجام می‌شود.

 

3- کانال‌های دیگر خود را تغذیه کنید

کسب و کارها کانال‌های مختلفی دارند که از طریق آن‌ها با مخاطبان خود ارتباط برقرار می‌کنند. مثلاً شبکه‌های اجتماعی مختلف یا انجمن‌های گفتگوی آنلاین. با ارسال پیامک‌های تبلیغاتی می‌توانید خیلی بهتر مخاطبان خود را به سایر کانال‌های کسب وکار خودتان هدایت کنید.

 

2- بیشتر در مورد مشتری‌هایتان بدانید

پرسشنامه‌هایی که از طریق اس ام اس مارکتینگ به دست مخاطبان می‌رسند بازخورد بیشتری دریافت می‌کنند. طبق آمار 35% مخاطبان در پرسشنامه‌های پیامکی شرکت می‌کنند و این میزان از مشارکت در کمتر از 7 دقیقه انجام می‌شود. این میزان از تعامل با مشتری و مخاطب در سایر شیوه‌ها خیلی کمتر است و با این سرعت هم انجام نمی‌شود.

1- مخاطبان خود را منطقه به منطقه دسته‌بندی کنید

امکان دسته بندی مخاطبان در اس ام اس مارکتینگ باعث می‌شود که بتوانید برای رویدادهایی که در شهر خاصی برگزار می‌کنید مخاطبان بیشتری جلب کنید. برای بیشتر نمایشگاه‌ها و یا رویدادهایی که توسط کسب و کارها و یا سازمان‌های مختلف برگزار می‌شوند از سامانه پیامکی برای اس ام اس مارکتینگ استفاده می‌شود.

 

سامانه پیامک طراحی سایت
سامانه پیامک طراحی سایت

یک سوال یا شاید مشکل کوچک

با مزیت‌هایی که بیان شد، کمتر کسی است که برای کسب و کار خود سامانه پیامکی نخواهد. سوالی که مطرح می‌شود این است که با این حجم از پیام‌هایی که هر روزه ارسال می‌شوند، استفاده از سامانه پیامکی کار معقولی است؟

همه‌ی پیامک‌های تبلیغاتی موفق نیستند. شاید برخی از مخاطبانتان حتی شما را وارد بلک لیست کنند. این‌ها می‌شود شکست در اس ام اس مارکتینگ؛ اما این اتفاق چه زمانی می‌افتد و چطو می‌توان از آن پیشگیری کرد؟ زمانی که مخاطبان خود را به درستی جمع آوری نکرده باشید این مشکل به‌وجود می‌آید. تا کسی از شما تقاضای آب نکرده به او آب ندهید. فرم‌هایی را در وبسایت خود تعبیه کنید تا مخاطبان شما بتوانند شماره تلفن خود را برای دریافت پیامک‌های شما ثبت کنند. حتی اگر می‌خواهید بانک شماره خریداری کنید باید بانک‌های دسته بندی شده خریداری کنید. با استفاده از این روش دیگر شکستی در کار نخواهد بود.

 

سخن آخر

همانطور که می‌دانید سامانه پیامکی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی، سرویسی است که به وفور یافت می‌شود. برای اینکه پنل مناسبی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید به موارد ذیل دقت کنید:

  • امکان استفاده از دمو؛
  • گارانتی رضایت؛
  • ارائه بانک مخاطبان دسته بندی شده؛
  • درگاه پرداختی امن؛
  • سرعت در ارسال پیام.

استفاده از سامانه پیامکی مناسب برای اس ام اس مارکتینگ بسیار مهم است. هرچند هزینه این بازاریابی نسبت به سایر روش‌ها کمتر است اما با این وجود باید دقت داشته باشید که در جای درست هزینه کنید.

 

 

با 10 مزیت استفاده از سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا شوید
با 10 مزیت استفاده از سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا شوید

چرا آی آرپیامک را برای گرفتن سامانه پیامکی  و ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاب کنیم؟

15 دلیل برای اینکه آی آرپیامک را برای گرفتن سامانه ارسال پیامک انتخاب کنیم:

آی آرپیامک با بیش از ده سال سابقه مفید در امر سامانه ارسال پیام کوتاه دارای فعالیت می باشد.

همه امکانات به روز

ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست (ارسال پیامک به کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را بسته اند)

ارسال پیامک خدماتی یا اطلاع رسانی به بلک لیست

سرعت بالای ارسال پیامک

پشتیبانی سریع و مناسب 

 مشتری مداری

واگذاری سامانه پیامکی به صورت مادام العمر به جای سالیانه

ارتباط مستقیم با مخابرات

سامانه پیامکی ارزان

واگذاری خط اختصاصی رایگان

تعرفه مناسب پیامک

رابط کاربری آسان سامانه پیامکی

مشاوره و راهنما جهت بازدهی بیشتر

بانک موبایل مشاغل به روز

و …

 

جهت ثبت نام آنلاین سامانه پیامکی می توانید همینک از طریق زیر اقدام نمایید:

 

بسته سامانه پیامکی

 

 

 ——————————————————————————————————————————————————————————————-

 

شماره موبایل پزشکان شیراز
دانلود شماره موبایل پزشکان شیراز

دانلود کاملترین و به روز ترین بانک شماره موبایل شیراز و اطلاعات پزشکان فارس

 

————————————————————————————————————————————————————————————-

برخی خدمات آی آرپیامک:

 

طراحی سایت کاوش
طراحی سایت کاوش

بانک موبایل مشاغل بسته سامانه پیامکی سامانه سیم کارت انواع سامانه نمایندگی

keyboard_arrow_up
enemad-logo