خرید سامانه پیامکی برای ادارات دولتی، چه سرویسی مناسب است؟

خرید سامانه پیامکی مناسب برای ادارات دولتی کدام است؟

یکی از فوایدی که عصر دیجیتال برای ما به ارمغان آورده کم کردن حجم کارهایی است که باید انجام دهیم. 

هر روزه هم برای فعالیت‌های مختلف روش‌های بهتر و آسانتری با استفاده از فناوری‌های نو پیدا می‌شود.

شاید تصور ما از اینکه فناوری کارها را ساده‌تر می‌کند این باشد که مثلاً خط تولیدی در کارخانه سریعتر حرکت کند ولی نه. همین تاکسی‌های آنلاین و استفاده‌های مختلف از موبایل هم فناوری‌های جدید هستند.

همه‌ی زمینه‌ها می‌توانند از فناوری‌های دیجیتال استفاده کنند و ادارات دولتی هم از این قاعده مستثنی نیستند. خرید سامانه پیامکی ادارات دولتی چندان جدی گرفته نمی‌شود درحالیکه استفاده از آن می‌تواند خیلی کارها را راحت‌تر کند.

خرید سامانه پیامکی مناسب برای ادارات دولتی کدام است؟

ارسال پیامک تبلیغاتی برای ادارات؟

کارکرد سامانه ارسال پیامک انبوه فقط برای ارسال پیامک تبلیغاتی نیست و بسیاری از اطلاع رسانی‌ها از طریق همین سامانه پیام کوتاه انجام می‌شود.

پیامک‌های تأییدیه‌ایی که پس از خریدهای اینترنتی از وبسایت ها دریافت می‌شود نیز از طریق پنل ارسال پیامک تبلیغاتی انجام می‌شود درحالیکه تبلیغاتی نیست.

مزایای خرید سامانه پیامکی ادارات دولتی

کاهش میزان رفت و آمد به اداره

اولین فایده‌ای که استفاده از سامانه پیام کوتاه برای ادارات خواهد داشت کاهش میزان رفت و آمد به ادارات است. کاهش رفت و آمد ارباب رجوع به اداره هم آرامش بیشتری را در محیط حاکم می‌کند و هم کارمندان می‌توانند بهتر به کارها رسیدگی کنند.

ترکیب سامانه پیامکی اتوماسیون

یکی از مزایای خرید سامانه پیامکی برای ادارات این است که می‌تواند از آن بصورت ترکیبی در کنار اتوماسیون استفاده کرد. به بیان دیگر اتوماسیون پیامکی داشت. با استفاده از اتوماسیون‌هایی که در ادارات فعال هستند می‌توان شماره تماسی را از ارباب رجوع دریافت کرد که اطلاع رسانی‌های  آتی در مورد فرآیند انجام کارها را راحت‌تر انجام داد.

استفاده از قابلیت اتوماسیون

همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره کردیم هدف از این سامانه‌ها صرفاً ارسال پیامک تبلیغاتی نیست و مشاهده می‌شود که وب سایت‌ها از آن‌ها به عنوان اتوماسیونی جهت تأیید تراکنش‌ها و … استفاده می‌کنند. از مزایای خرید سامانه پیامکی برای ادارات همین قابلیت اتوماسیون آن است که می‌تواند به کاهش مراجعات و حجم کاری منجر شود.

شیوه‌ی کار اتوماسیون می‌تواند به این گونه باشد که با فرا رسیدن موعدی مشخص یا طی شدن مراحلی خاص به افراد ثبت شده در سیستم پیام خاصی فرستاده شود.

سرعت بیشتر در اطلاع رسانی

گاها پیش می‌آید که نیاز است تا اخباری از جانب ادارات به شهروندان و یا گروه خاصی از افراد مراجعه کننده ارسال شود. استفاده از سامانه پیام کوتاه می‌تواند این نیاز را در سریع‌ترین زمان ممکن رفع کند. زمانی که پیامی ارسال می‌شود در کمترین زمان ممکن به مخاطب وصول می‌شود و اطلاع رسانی به موقع انجام می‌پذیرد.

مشاهده صد درصدی بخش نامه‌ها و اطلاعیه‌های مهم

ساز و کار ادارات به این شکل است که هر روزه بخش نامه‌ها و اطلاعیه‌های مهم زیادی ارسال می‌شوند. زمانی که این اطلاعیه‌ها مربوط به کارکنان باشد گاها دیده می‌شود که تعداد زیادی از مخاطبان اطلاع نداشته‌اند و مشکلات عدیده‌ای به وجود می‌آید. با خرید سامانه پیامکی برای ادارات دولتی چنین مشکلی تقریباً وجود نخواهد داشت.

درصد باز شدن پیام‌ها در انواع مختلف اطلاع رسانی بسیار مهم است. گاها پیامی که توسط اداره ارسال می‌شود ممکن است اصلاً باز نشود که مخاطب بتواند محتوای آن را بخواند. چنین مشکلاتی با استفاده از سامانه پیام کوتاه تقریباً به صفر می‌رسد.

مکمل مناسب جهت رفع کمبودهای سایر ساز و کارها

«باز هم اتوماسیون قطع شده و اطلاع نداریم که کی درست میشه.» این جمله را بارها و بارها شنیده‌ایم. زمانی که چنین مشکلاتی پیش می‌آید می‌توان با استفاده از شیوه‌های دیگر ارتباطات را در ادارات دولتی با زیرمجموعه‌ها حفظ کرد؛ بله، با استفاده از سامانه پیام کوتاه.

نظرسنجی در مورد بخش‌های مختلف یک اداره با خرید سامانه پیامکی اداره

انتقال تجربه‌ای که مراجعان از عملکرد کارمندان و بخش‌های مختلف داشته‌اند می‌تواند به هر اداره‌ای کمک کند تا خدمات خود را بهتر ارائه کند. با استفاده سامانه پیام کوتاه می‌توان این نظرسنجی‌ها را انجام داد و بازخورد مناسب را از مراجعان در کمترین زمان ممکن دریافت کرد.

 

خرید سامانه پیامکی مناسب برای ادارات دولتی کدام است؟
خرید سامانه پیامکی مناسب برای ادارات دولتی کدام است؟

امکان ارسال پیام‌های تسلیت یا تهنیت با سامانه پیامکی ادارات

در طول سال مناسبت‌های مختلفی وجود دارند مانند محرم و یا ایام شعبانیه و دهه فجر که نیاز است تا اداره جات پیام‌هایی را جهت تبریک یا تهنیت ارسال کنند. می‌توان از سامانه‌های پیامکی نیز برای چنین اموری استفاده کرد.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها با سامانه پیام کوتاه ادارات

صرفه‌جویی در هزینه‌ها از دستورکارهای ضروری یک اداره است و زمانی که شیوه‌ای جهت کاهش هزینه‌ها در یک اداره و زیرمجموعه‌های آن پیاده سازی می‌شود تغییرات زیادی مشاهده می‌شود. سامانه پیام کوتاه به دلیل هزینه‌ی پایینی که دارد در این امر می‌تواند به کمک ادارات مختلف بیاید. به دلیل همین ویژگی صرفه‌جویی در هزینه‌هاست که کسب و کارهای مختلف از سامانه‌های ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده می‌کنند و اکنون زمانی است که ادارات نیز از این قابلیت‌ها جهت کاهش هزینه‌های جاری بهره‌مند شوند.

کدام سرویس برای ارسال پیام کوتاه ادارات بهتر است؟

برای اداراتی که می‌خواهند از مزایای خرید سامانه پیامکی بهره مند شوند پیشنهاد می‌شود که قبل از اقدام به خرید به خوبی پنل مورد نظر را بررسی کنند. یک پنل ارسال پیام باید:

  • ایمن باشد. یعنی اطلاعاتی که درون آن ذخیره می‌شوند محفوظ باشد.
  • کم هزینه باشد؛ نه اینکه کیفیت کمتری داشته باشد.
  • سریع باشد.
  • نیازی به دستگاه و سیم کارت نداشته باشد. برای اداره جات بهتر است که پنل نیازی به سیم کارت نداشته باشد تا در کاربری آن مشکلی پیش نیاید.

امکان خرید بانک شماره تلفن‌های خاص. گاها ادارات طرح‌ها و یا همایش‌هایی دارند که مختص  مخاطبان خاصی است. در چنین مواردی دسترسی به بانک شماره تلفن‌های دسته بندی شده می‌تواند مفید واقع شود.

این موارد بخشی از ویژگی‌هایی بود که یک ارائه کننده سامانه ارسال اس ام اس باید داشته باشد. ما در آی آر پیامک سعی کرده‌ایم تمام چیزهایی که از یک ارائه کننده اس ام اسم مارکتینگ انتظار می‌رود را برآورده کنیم.  جهت بهره مندی از مزایای خرید سامانه پیامکی برای ادارات می‌توانید از قسمت تماس با ما، ارتباط برقرار کنید.

مقالات خواندنی:

با 10 مزیت استفاده از سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا شوید

 

 

 

طراحی سایت
طراحی سایت

بانک موبایل مشاغل بسته سامانه پیامکی سامانه سیم کارت سامانه نمایندگی

keyboard_arrow_up
enemad-logo