ارسال اس ام اس تبلیغاتی با سیم کارت – ارسال انبوه پیامک با سیم کارت

ارسال اس ام اس تبلیغاتی با سیم کارت

 

ارسال اس ام اس تبلیغاتی با سیم کارت

ارسال اس ام اس تبلیغاتی با سیم کارت – ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت

ارسال اس ام اس تبلیغاتی با سیم کارت چیست ؟

آی آرپیامک سامانه سیم کارت رایگان واگذار می کند.

 

ارسال اس ام اس تبلیغاتی با سیم کارت موجب می شود ، پیامک تبلیغاتی خود را به همه شماره ها حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند،ارسال کنید.

 

 

یکی از مشکلاتی که کاربران سامانه پیامکی دارند این است که پیامهایی که ارسال میکنند به همه افراد یعنی افرادی  که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را بسته اند،نمی رسد.

اپراتور همراه اول برای آن دسته از سازمانها،بانکها ،شرکت هایی که فقط قصد ارسال پیامک های  اطلاع رسانی دارند و قصد هیچ گونه تبلیغات ندارند تعهد نامه ای قرار می دهد که افراد حقوقی با دادن تعهد می توانند خطوط خود را خدماتی کنند.

 

مزیت خط خدماتی بر خط تبلیغاتی چیست ؟

مزیت خط خدماتی این می باشد که پیامک های اطلاع رسانی به همه افراد حتی افراد بلک لیست (کسانی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند) ارسال می شود.

 

شرط ارسال پیامک با خط خدماتی این می باشد که فقط به مخاطبین خود ارسال کنند و فرد مورد نظر رضایت کافی از دریافت پیامک داشته باشد.

معایب خط خدماتی :خط خدماتی این امکان را دارد که فقط پیامک با مضمون اطلاع رسانی به مخاطبین خود ارسال می شود.

 

 

آی آرپیامک برای کاربرانی که جزء شرکتها ، فروشگاه ها یا حتی افراد حقیقی هستند که نتوانستند خطوط خود را از طریق تعهدنامه همراه اول خدماتی کنند ،سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت راه اندازی کرده است.

 

سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با سیم کارت به این صورت طراحی شده است که کاربران احتیاج به خرید سیم کارت یا دستگاه اضافی ندارند و می توانند با استفاده از سیم کارت های زیادی که برای سامانه پیامکی ما در نظر گرفته شده است ارسال نمایند.

 

ارسال پیامک با سیم کارت از طریق کامپیوتر :

از آنجایی که سامانه ارسال انبوه پیامک با سیم کارت، تحت وب می باشد کاربران نیازی به نصب نرم افزار بر روی یک سیستم ندارند و همانند پنل ارسال پیامک می توانند با داشتن نام کاربری و رمز عبور وارد پنل اختصاصی خود در هر جای دنیا شوند.پیامهای خود را به راحتی و با سرعت بی نظیر ارسال نمایند و گزارش پیامهای خود را ببینند و همچنین از سایر امکانات پنل استفاده نمایند.

ثبت نام سامانه پیامک

ثبت-نام-سامانه-پیامک سیم کارت

 

—————————————————————————————————————————————————————————————

 

مزیت های ارسال اس ام اس تبلیغاتی با سیم کارت نسبت به سامانه پیامکی:

1.شماره فرستنده پیامها به صورت شماره موبایل نمایش داده می شوند.از آنجایی که شماره موبایل می باشد صد درصد خوانده می شوند زیرا با پیام های تبلیغاتی که توسط خط 1000،2000،3000 ارسال می شوند متفاوت می باشد.

 

2. همه پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی به دست مخاطبین حتی بلک لیست(کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را بسته اند)می رسد و محدودیتی وجود ندارد.

 

 

 

پرسش و پاسخ در مورد پنل ارسال پیامک سیم کارت

 

 

 

سوالات متداول ارسال اس ام اس تبلیغاتی با سیم کارت:

آیا با ارسال انبوه پیامک با سیم کارت می توان پیامک تبلیغاتی به افراد بلک لیست ارسال کرد ؟بله.پیامهایی با محتوای تبلیغاتی و اطلاع رسانی می توانید ارسال کنید.

 

آیا پیامک های ارسالی از طریق پنل ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت، به همه شماره های همراه اول ، ایرانسل و رایتل میرسد؟بله

آیا کاربران میتوانند با شماره سیم کارت خود ارسال کنند؟خیر،از آنجایی که هر سیم کارت روزانه تعداد محدودی می شود پیامک ارسال کرد،سیم کارت های زیادی برای پنل در نظر گرفته شده است که به طور رندم با یکی از آنها ارسال می شود.

آیا محدودیتی در ارسال انبوه پیامک با سیم کارت هست؟خیر هیچ گونه محدودیتی در تعداد ارسال نمی باشد.

آیا خط اختصاصی و مشخص شده ای برای ارسال پیامک با سیم کارت از طریق کامپیوتر برای هر کاربر  وجود دارد؟خیر همانند سامانه پیام کوتاه نمی باشد که هر کس خط اختصاصی مجزا داشته باشد.

آیا پنل ارسال انبوه پیامک با سیم کارت،دریافت هم دارد؟خیر.در صورتی که شرکت ارسال را برای کاربر انجام دهد می توان دریافتی ها را به کاربر ارسال کرد.

محتوای پیامک ها از طریق پنل سیم کارت کنترل می شود؟بله

 

ارسال پیامک تبلغاتی با سی

ارسال پیامک با سیم کارت از طریق کامپیوتر – ارسال انبوه پیامک با سیم کارت

چگونه پیامک انبوه با شماره موبایل ارسال کنیم؟

با استفاده از سامانه سیم کارت میتوانید پیامک انبوه با شماره موبایل داشته باشید و پیام های شما با شماره موبایل موجود در سامانه ارسال می شود.

 

پنل اس ام اس با ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت چه تفاوت هایی دارند؟

1.پنل اس ام اس از طریق اپراتورهای 1000،2000،3000،5000 انجام می شود ولی پنل ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت از طریق سیم کارت های همراه اول ارسال می شود.

2.پنل اس ام اس هر کاربر دارای خط اختصاصی می باشد که در دنیا آن خط مخصوص آن کاربر می باشد که که می تواند آن خط را به عنوان خط خودش معرفی نماید.در حالیکه در پنل سیم کارت کاربر دارای خط اختصاصی نمی باشد.

3.پنل اس ام اس برای همیشه دریافت دارد ولی پنل سیم کارت در صورتی که ارسال از طریق شرکت صورت بگیرد میشود دریافت ها را برای کاربر ارسال کرد.

4.در پنل سیم کارت پیامک ها به همه شماره ها اعم از کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند،میرسد.

در صورتیکه پنل اس ام اس به شماره های مسدود شده پیامک ارسال نمیشود فقط در صورتیکه خدماتی باشد میرسد.

 

 

 

ارسال پیامک از خط خدماتی و سیم کارت

 

ارسال از طریق خط خدماتی که به همه شماره ها اعم از مسدود شده ارسال میشود با ارسال انبوه پیامک با سیم کارت چه تفاوتی دارد؟

خط خدماتی برای سازمان ها،دانشگاه ها و ارگانها مناسبتر می باشد.زیرا سازمان ها و دانشگاه ها  قصد تبلیغات ندارند و فقط به مخاطبین خود پیامک ارسال می کنند. هر ارگان خط اختصاصی خود با اپراتورهای 3000 و 5000 دارد و میتواند پیامک های خود را ارسال و دریافت نماید.

از آنجایی که خط خدماتی ثابتی دارند آن خط معرف آن سازمان یا ارگان می باشد و زمان ارسال،پیامک هایشان  از اولویت بیشتری برخوردار می باشد و سریعتر و حتی بدون فیلترینگ ارسال می شود.

 

ارسال پیام انبوه رایگان :

آی آر پیامک به افرادی که قصد ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت دارند، سامانه سیم کارت رایگان واگذار می کند.فقط کافیست به آدرس sim.irpayamak.com  رفته و به طور رایگان ثبت نام کنید.

 

 

امکانات پنل سیم کارت

امکانات سامانه  ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت:

 

ارسال پیامک از نقشه:

با استفاده از ارسال پیامک از نقشه می توانید محله یا منطقه خاصی را انتخاب کرده و ارسال پیامک تبلیغاتی انجام دهید.ارسال پیامک از روی نقشه برای شماره های همراه اول و ایرانسل آماده می باشد.با نشان دادن تعداد شماره های فعال می توانید تعداد دلخواه خود را انتخاب کرده و ارسال پیامک داشته باشید.

ارسال پیامک منطقه ای توسط خط عادی و خط خدماتی امکان پذیر می باشد.کافیست در سامانه سیم کارت عضو شوید،ارسال پیامک از نقشه انجام دهید.

ارسال سریع:

ارسال از SIMCARD    ارسال از خط خدماتی  ارسال از خط 5000

شارژ حساب به صورت آنلاین و ثبت فیش هم به صورت مبلغ و هم به صورت پیامک

ارسال از دفترچه تلفن فایل  ارسال هوشمند ارسال نظیر به نظیر

 

ارسال هوشمند:

ارسال به استانی شهرستان ها

ارسال کدپستی ایرانسل

ارسال به همراه اول

مشاغل کشوری و مشاغل تفکیک شده استانی

نقشه کدپستی

 

گزارشات:

گزارشات پیام های ارسالی

گزارشات مالی

آرشیو ارسالی

 

امکانات:

دفترچه تلفن

لیست سیاه

 

پشتیبانی:

پشتیبانی از اطلاعات کاربران ارسالی ها دریافتی ها

وب سرویس

استعلام لیست سیاه

بسته های پنل ارسال پیامک از سیم کارت

 

 

بسته های پنل ارسال پیامک از سیم کارت:

پنل رایگان 

تعرفه پایه هر پیامک 

همه امکانات سامانه

 

پنل نمایندگی:

تعرفه هر پیامک:

همه امکانات سامانه

 

افزونه های سامانه سیم کارت – افزونه های پیامکی:

wordpress

WHMCS

joomla

joomla

virtual Freer

prestashop

opencard

Woocomerce

Tomatocard

mpc sharj

 

جهت ثبت نام پنل ارسال پیامک سیم کارتی:

 

 

 

جهت دیدن امکانات سامانه:

نام کاربری:demoo

رمز:demo

 

 

طراحی سایت کاوش

طراحی سایت کاوش

بسته سامانه پیامکی سامانه سیم کارت سامانه نمایندگی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر شما

دیدگاه ها بسته شده اند.