روش هایی برای استفاده از پیام های متنی اس ام اس در تجارت

  1. روشهایی برای استفاده ار پیام های متنی اس ام اس در تجارت:
  2. اخبار/ به روز رسانی- به روز رسانی مشتریان مهم و حساس به زمان، می تواند به طور مستقیم با ارسال اس ام اس به مشتریان یا گیرندگانی که شما انتخاب کرده اید، انجام گیرد! به علاوه، مردم مایلیند که ابتدا در مورد مسائل آگاه شوند. لذا به برای به روز رسانی مشتریان خود، درباره راه اندازی محصولات جدید، به روز رسانی آنها و یا هر رویداد دیگری به آنها پیام اس ام اسی بفرستید. به یاد داشته باشید که متن اخبار را درست مانند روزنامه کوچک شده در اندازه کوچک تنظیم کنید.
  3. اطلاع رسانی اضطراری- اس ام اس در مواقع ضروری یک روش عالی برای آگاه کردن گروه یا تیم شما به حساب می آید. هنگام فجایع طبیعی اس ام اس هایی درباره نکات حیاتی و بحرانی ارسال کنید، یا زمانی که موقعیت رویداد چند دقیقه قبل تغییر کرده، از اس ام اس برای اطلاع رسانی استفاده کنید؛ یا اینکه حتی می توانید درست قبل از برگزاری نشست  دست اندرکاران شرکتتان، با استفاده از پیامک آنها را مطلع کنید.
  4. تبلیغات- آژانس های مسافرتی از پیام های متنی در پایگاه داده مشتریان خود، به منظور برجسته کردن پیشنهادات مخصوص و یا تبلیغاتی که می توانند بر اساس اولویت های فردی طراحی شده باشند، استفاده می کند. پیامی همراه با یک کد تخفیف منحصر به فرد برای مشتریان خود بفرستید تا بدین وسیله به آنها جایزه داده و از پیشنهاد ویژه خود بهره مند کنید. کدهای منحصر به فرد برای ماندن در لیست مربوط به تبلیغات ویژه و یا جایزه های مربوط به آینده در مشتریان ایجاد انگیزه می کند.

4.مسابقه- یک مسابقه پیام رسانی متنی در پایگاه داده خود راه اندازی کنید. سعی کنید پیام های متنی دنباله داری درباره برندگان این مسابقه به مشتریان خود بفرستید، لذا بدین ترتیب آنها را به ادامه ورود به این مسابقه ترغیب کرده اید.

5.کوپن های پیامک- از کوپن های پیامکی به منظور در اختیار قرار دادن کوپن های مخصوص و یا کد آنها به مشتریان وفادار خود استفاده کنید. همچنین زمانی که با تبلیغات داخلی فروشگاه همراه می شوید، اس ام اس ها متنی به یک وسیله قوی برای تجارت های کوچک همراه با مشریان تبدیل می شود.

6.سرویس های مشتریان- خیلی از افراد ترجیح می دهند که پشتیبانی مشتریان و کیفیت برنامه های خود را از طریق متن و سامانه پیامکی انجام دهند. مشتریان نیز بدین ترتیب می توانند از موقعیت سفارشات خود مطلع شوند، بسته های خود را ردیابی کرده و پیام های هشدار درباره بازگشت سفارش خود را دریافت کنند.

  1. رویداد- برای بهبود و ارتقا نشست های هفتگی و یا رویدادهای شبکه ای، یک استراتژی بازاریابی پیامک های متنی راه اندازی کنید. اطلاعات کلیدی منطقی مانند تغییر محل برگزاری نشت یا دستورالعمل های دقیق مربوط به پارکینگ را ارسال کنید.
  2. بی فایده بودن و دلایل آن- در اسپانیا، شب قبل از روز برگزاری انتخابات سال 2004، تمام تظاهرات و راهپیمایی ها از 24 ساعت قبل از انتخابات ممنوع شده بود. در عوض، تظاهر کنندگان از پیامک های متنی استفاده کرده و حدودا 94% از گوشی های موبایل این کشور در این کار دخیل بودند. شما نیز شروع کنید به جمع آوری داوطلبان خود از میان مشتریانتان، چرا که این افراد سربازان موبایلی آینده شما هستند که انگیزه و عوامل آتی شما را پشتیبانی می کنند.
  3. ایجاد راهنمایی- باشگاه های سراسر جهان، از بازایابی موبایلی برای ایجاد راهنمایی در میان پایگاه داده های قوی تر، فرستادن تبلیغات اعضا و پیشنهاد به روز رسانی کلاس ها و لغو کردن آنها؛ استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

keyboard_arrow_up
enemad-logo