یکی از راههای موفقیت موسسات و شرکتها،داشتن تبلیغی موثر و هدفمند می باشد.علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از راههای تبلیغات در فضای اینترنت،ارسال ایمیل تبلیغاتی می باشد.

مجموعه بانک ایمیل زیر شامل میلیونها ایمیل فعال  از یاهو و گوگل می باشد که کاملا تفکیک شده میباشد.بانک ایمیل تهیه شده بانک ایمیل فعالی می باشد که ایمیلهای غیر فعال از این بانک حذف شده است و بانک ایمیلی کامل شامل صدها هزار ایمیل مشاغل و اصناف می باشدکه میتوانید ارسالی با بازده بالا داشته باشید.

این پکیج بانک ایمیل مشاغل شامل:

بانک ایمیل تمام اصناف خدماتی،آموزشی،فرهنگی و .. مانند(لوازم ورزشی،نرم افزار،مدیران مالی،آرایشگران،آشپزی،پوشاک،عکاسی،آموزشگاه pc،انیمیشن،آرایشگاه،آشپزی،بدنسازی،برنامه نویسان،بسکتبال،انتشارات،بازاریاب،بورس،سی دی،ارسال sms،فرش و قالیچه،فروشگاه موبایل،فروشگاه اینترنتی،هاستینگ،جراحی زیبایی،حسابدارها،گرافیست،وتلفن و فکس،تجارت الکترونیک،خدمات منزل،خدمات اینترنتی،کاشت مو،کالا و خدمات صنعتی،کاهش وزن،کابینت،محصولات غذایی،مجله،سرمایه گذاریمحصولات غذایی،… )که شامل 90 صنف مختلف می باشد

 

بانک ایمیل مشاغل بانک ایمیل شغلهای مختلف در دو سال اخیر می باشد

 

بانک ایمیل مهندسین کامپیوتر و بانک ایمیل مهندسین معمار،وکلا

بانک ایمیل پزشکان و متخصصین در رشته های مختلف می باشد

این بانک ایمیل کاملا به روز می باشد و همه صنف ها تفکیک شده می باشد و هر کدام درون پوشه مجزا قرار گرفته است که در قالب فایل متنی برای شما ایمیل می شود.

تعاد ایمیل ها 15460000 ایمیل می باشد.

این بسته شامل موارد زیر می باشد:

ترفند بازاریابی با ایمیل

بانک ایمیل اصناف+مشاغل+متخصصین

اسکریپت ارسال ایمیل

قیمت این بسته (بسته بانک ایمیل) :65 هزار تومان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

keyboard_arrow_up
enemad-logo