سامانه پیام کوتاه چیست؟

سامانه پیام کوتاه چیست یا سامانه پیام کوتاه چگونه استفاده می شود؟

 

ارسال پیامک، مطمئن ترین،سریع ترین و ارزانترین راه برای اطلاع رسانی،تبلیغات و نظرسنجی می باشد که توسط سامانه پیامک انجام می شود.

 

سامانه پیام کوتاه چیست؟

 

چرا ارسال پیامک مطمئن ترین راه برای اطلاع رسانی یا تبلیغات می باشد؟

از آنجایی که موبایل یک وسیله شخصی می باشد و وسیله ای می باشد که همیشه همراه هر فرد است با ارسال پیامک این اطمینان را داریم که پیام به دست فرد مورد نظر میرسد.ارسال پیامک مانند دیگر روشهای تبلیغات همانند بروشور و تراکت نمی باشد که ندانیم پیام یا تیلیغ ما به دست مخاطب رسیده یا نرسیده است.

در سامانه پیام کوتاه آی آرپیامک گزارش کامل از وضعیت یک پیام به شماره های ارسال شده را می دهد.با دیدن وضعیت رسیده به گوشی مطمئن میشویم که پیام ما به دست مخاطب رسیده است.

همه این گزارشها در سامانه با ذکر تاریخ و زمان ثبت میشوند که کاربران سامانه پیامک میتوانند گزارشی از پیامهای ارسال شده و پیامهای دریافتی به صورت فایل اکسل دریافت کنند و در سیستم خود ذخیره کنند.سامانه پیام کوتاه آی آرپیامک این قابلیت را هم دارد که کاربران آن گزارش پیامهای خود را به صورت چاپی دریافت کنند.

 

سامانه پیامک - ارسال پیامک

سامانه پیامک – ارسال پیامک

چرا ارسال پیامک سریع ترین راه برای اطلاع رسانی،تبلیغات یا نظرسنجی  می باشد؟

با ارسال پیامک از طریق سامانه پیام کوتاه آی آرپیامک میتوانید در زمان کمتر از یک ثانیه،دهها هزار پیامک به دست مخاطبین خود برسانید.ارسال پیامک از طریق سامانه پیامک برای کسانی که قصد دارند پیام خود را همزمان به دست مخاطبین خود برسانند مفید می باشد.

فرض کنید در دانشگاه قرار است کنکور یا آزمونی برگزار شود.مسئول برگزاری امتحانات قصد دارد به سالنها و ساختمانهای مختلف به طور همزمان اعلام کند که داوطلبین میتوانند برگه های خود را برای شروع آزمون بردارند با استفاده از ارسال پیامک از طریق سامانه پیام کوتاه به راحتی می توانند این کار را انجام دهند و به طور همزمان پیام خود را به تعداد زیاد مخاطبین خود اعلام کنند.

 

 

 

چرا ارسال پیامک ارزانترین راه برای اطلاع رسانی،تبلیغات یا نظرسنجی می باشد؟

فرض کنید قصد دارید تاریخ جلسه ای را به کارمندان خود اعلام کنید یا بخواهید تبلیغ آموزشگاه یا شرکت خود را انجام دهید.به راحتی میتوانید بفهمید که با روش ارسال پیامک هزینه خیلی پایینتری نسبت به تماس گرفتن به تک تک مخاطبین،چاپ انواع بروشور و بیلبورد و کاتولوگ و دیگر روشهای تبلیغات دارد.

 

سامانه پیامک

سامانه پیامک

 

سامانه پیام کوتاه آی آر پیامک نرم افزاری تحت وب برای ارسال پیامک تبلیغاتی یا ارسال اس ام اس گروهی، همراه با بانک شماره های همراه اول و بانک شماره های ایرانسل می باشد که از طریق آن می توان ارسال پیامک تبلیغاتی و ارسال SMS  منطقه ای ایرانسل را در یک زمان دلخواه بدون تجهیزاتی ،هزینه کمتر از موبایل و حتی ارسال پیامک را بر اساس رده سنی و تفکیک جنسیت انجام داد.

 

کاربران سامانه پیامک آی آرپیامک میتوانند از بانک موبایل مشاغل در سامانه استفاده کنند و ارسال پیامکی هوشمندانه انجام دهند.سامانه پیام کوتاه قسمتی به نام دفترچه تلفن دارد که کاربران میتوانند با وارد کردن لیست شماره های خود،گروه بندی را برای همیشه انجام دهند و فقط با انتخاب گروه خود پیام را به کل گروه ارسال نمایند.

 

سامانه پیامک رایگانپنل اس ام اس رایگان آی آرپیامک:

آی آر پیامک،سامانه پیامک رایگان را در اختیار کاربرانی قرار می دهد که فقط قصد ارسال پیامک را داشته باشند این سامانه پیامک رایگان شامل خط عمومی می باشد.

کاربران سامانه پیامک رایگان آی آرپیامک میتوانند پیامک خود را به اعضای دفترچه تلفن خود ارسال کنند.چنانچه قصد تبلیغات داشته باشند میتوانند از بانک شماره های همراه اول،بانک شماره های ایرانسل،بانک شماره های کدپستی،بانک شماره های شهر و استان و … استفاده کنند.چنانچه قصد ارسال بر اساس جنس و سن را هم داشته باشند،با استفاده از ارسال پردیس در سامانه میتوانند ارسالی هدفمند داشته باشند.

کاربران پنل اس ام اس رایگان هیچ گونه دریافتی ندارند.

 

 

 

سامانه پیامک رایگان - پنل اس ام اس رایگان

سامانه پیامک رایگان – پنل اس ام اس رایگان

 

امکانات سامانه پیامک رایگان آی آرپیامک:

امکان ارسال پیامک سریع،ارسال پیامک زماندار،ارسال پیامک رنجی  را دارد.همچنین ارسال پیامک بر اساس تفکیک جنسیت،ارسال پیامک بر اساس رده سنی هم میتواند استفاده کند.سامانه پیامک رایگان آی آرپیامک قابلیت ارسال پیامک به بانک شماره های همراه اول،ارسال پیامک به بانک شماره های ایرانسل،ارسال پیامک به بانک مشاغل،ارسال پیامک بر اساس کد پستی را هم دارد.

 

کاربران سامانه پیامک رایگان آی آرپیامک از امکانات گجت ویندوز،وبسرویس و http،پوشه بندی،دفترچه تلفن،پشتیبانی تیکت،حساب کاربری،عملکرد حساب،شارژ آنلاین پیامک هم میتواند استفاده کنند.

 

 

سامانه پیام کوتاه

 

مزیت سامانه پیامک رایگان  آی آر پیامک:

کاربران سامانه پیامک رایگان می توانند بدون هزینه از سامانه پیام کوتاه و خط عمومی سامانه پیامک استفاده کنند و پیامهای خود را به مخاطبین دفترچه تلفن خود یا ارسال پیامک منطقه ای،داشته باشند.

ثبت نام سامانه پیامک رایگان

ثبت نام سامانه پیامک رایگان

معایب سامانه پیامک رایگان :

کاربرانی که از پنل اس ام اس رایگان استفاده میکنند امکان دریافت پیامک را ندارند و از سرویسهای زیر به دلیل نداشتن خط اختصاصی ارسال پیامک نمی توانند استفاده کنند.

 

انتقال به موبایل

پیامک از موبایل

ارسال سفارشی

انتقال به ایمیل

انتقال به سایت

مسابقه و نظرسنجی

تحلیلگر پیامک

عضویت پیامکی

ارسال هوشمند

ارسال دوره ای

منشی پیامکی

یادآور

کاربران

 

برای دیدن تمام بسته های آی آر پیامکاینجا را کلیک کنید.

برای ثبت نام سامانه پیام کوتاه آی آر پیامک اینجا را کلیک کنید.

برای دیدن روشهای استفاده از امکانات سامانه پیامک آی آرپیامک اینجا را ببینید.