سامانه پیام کوتاه چیست؟

سامانه ارسال و دریافت پيام کوتاه چیست؟

ارسال پیامک، مطمئن ترین،سریع ترین و ارزانترین راه برای اطلاع رسانی،تبلیغات و نظرسنجی می باشد.

 

سامانه پیام کوتاه آی آر پیامک نرم افزاری تحت وب برای ارسال پیامک تبلیغاتی یا ارسال اس ام اس گروهی، همراه با بانک شماره های همراه اول و بانک شماره های ایرانسل می باشد که از طریق آن می توان ارسال  پیامک تبلیغاتی و ارسال SMS  منطقه ای ایرانسل را در یک زمان دلخواه بدون تجهیزاتی ،هزینه کمتر از موبایل و حتی ارسال پیام تبلیغاتی را بر اساس رده سنی و تفکیک جنسیت انجام داد.

 

پنل رایگان ارسال پیامک تبلیغاتی یا پنل اس ام اس رایگان:

 

سامانه ارسال  پیامک تبلیغاتی  آی ار پیامک،پنل رایگان اس ام اس را در اختیار کاربرانی قرار می دهد که فقط قصد ارسال را داشته باشند این پنل اس ام اس رایگان شامل خط عمومی می باشد. کاربران پنل اس ام اس رایگان هیچ گونه دریافتی ندارند.

 

امکانات پنل اس ام اس تبلیغاتی رایگان  آی آرپیامک:

 

ارسال سریع،ارسال زماندار،ارسال رنجی،ارسال بر اساس تفکیک جنسیت،ارسال بر اساس رده سنی،ارسال به بانک شماره های همراه اول،ارسال به بانک شماره های ایرانسل،ارسال به بانک مشاغل،ارسال بر اساس کد پستی،گجت ویندوز،وبسرویس و http،پوشه بندی ، دفترچه تلفن

 

 

مزیت پنل اس ام اس تبلیغاتی رایگان  آی آر پیامک:

 

کاربران پنل اس ام اس رایگان بدون هزینه ای می توانند از سامانه و خط عمومی پنل رایگان ارسال پیامک استفاده کنند و پیامهای خود را به دفترچه تلفن خود یا منطقه ای، ارسال نمایند.

 

معایب پنل اس ام اس رایگان :

 

کاربرانی که از پنل اس ام اس رایگان استفاده میکنند دریافت ندارند و از سرویسهای زیر به دلیل نداشتن خط اختصاصی نمی توانند استفاده کنند.

انتقال به موبایل

 

پیامک از موبایل

 

ارسال سفارشی

 

انتقال به ایمیل

 

انتقال به سایت

 

مسابقه و نظرسنجی

 

تحلیلگر پیامک

 

عضویت پیامکی

 

ارسال هوشمند

 

ارسال دوره ای

 

منشی پیامکی

 

یاداور

 

کاربران

 

برای دیدن تمام بسته های آی آر پیامک اینجا را کلیک کنید.

برای ثبت نام سامانه پیام کوتاه آی آر پیامک اینجا را کلیک کنید.