انواع ریسلری پیامک -نمایندگی پیامک

در اینجا قصد داریم به انواع ریسلری پیامک یا نمایندگی پیامک بپردازیم.کسانی که قصد دارند کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه،تخصص و دانش قبلی راه اندازی کنند میتوانند به راحتی با گرفتن نمایندگی سامانه پیام کوتاه آی آرپیامک این کار را انجام دهند.و با گذاشتن وقت اندک سود کافی از فروش سامانه پیامک،ارسال پیامک،فروش نمایندگی پیامک،فروش شارژ پیامک ،فروش خط اختصاصی و … به قیمت دلخواه به طور نامحدود به صورت کاملا مستقل به دست آورند و تبلیغات پیامکی گسترده برای خود و کاربرانشان با هزینه کم و کاملا مطمئن داشته باشند.

نمایندگی پیامک با نام خودشان و با دامنه اختصاصی خودشان به طور مجزا راه اندازی میشود و میتوانند آرم و لوگو خودشان در ریسلری پیامک داشته باشند.

نمایندگان گرامی میتوانند از راهنماها و تجربیات این شرکت استفاده کنند و در زمینه کاری مشاوره بگیرند تا بتوانند کارخود را به طور حرفه ای انجام دهند و به رقابت با دیگر شرکتهای ارسال پیامک بپردازند.

در آی آر پیامک سه نوع ریسلری پیامک یا نمایندگی پیامک در نظر گرفته شده است، ریسلری پیامک پایه ، ریسلری پیامک پیشرفته و ریسلری پیامک حرفه ای. این سه نوع نمایندگی از نظر امکانات هیچ تفاوتی با هم  ندارند و تنها تفاوت آنها در  تعداد سامانه پیام کوتاه می باشد که میتوانند فعال کنند.

برای نمایندگی پیامک تعرفه مناسب برای شارژ پیامک و همچنین فعالسازی خط اختصاصی ارسال پیامک در نظر گرفته شده است.که در این  قسمت میتوانند ببینند و با تعرفه سامانه پیامک کاربری مقایسه کنند.

نمایندگی پیامک

نمایندگی پیامک

سامانه پیامک کاربری با نمایندگی پیامک چه تفاوتی دارد؟

سامانه پیامک کاربری مناسب افرادی می باشند که فقط قصد استفاده از سامانه پیام کوتاه جهت ارسال پیامک برای خود یا مشتریانشان دارند ولی نمایندگی پیامک جهت کسانی می باشد که به چشم یک کسب و کار اینترنتی نگاه میکنند که میخواهند با واگذاری سامانه پیام کوتاه درامدی داشته باشند.

علاوه بر واگذاری سامانه پیامک میتوانند درآمدی از واگذاری نمایندگی پیامک و همچنین فروش خط و شارژ پیامک به کاربران خود داشته باشند.جهت سوداوری نمایندگی پیامک،آی آرپیامک تعرفه مناسبتری جهت خرید پیامک یا خط اختصاصی پیامک برای نمایندگی در نظر گرفته است.

نمایندگی پیامک  یا ریسلری پیامک حرفه ای:

تعداد کاربر و نمایندگانی که میتوانید در پنل ریسلری پیامک فعال کنید بی نهایت می باشد.در پنل حرفه ای نمایندگی پیامک  هیچ محدودیتی برای ثبت نام سامانه پیامک کاربری و نمایندگی پیامک برای شما وجود ندارد.

از اپراتور 3000 و 5000 میتوانید استفاده کنید و به طور دلخواه خط اختصاصی 3000 یا خط اختصاصی 5000 میتوانند فعال کنید ،واگذار کنید و ارسال داشته باشید.

از تعرفه شناور مخصوص نمایندگی پیامک که تعرفه خیلی پایینتر از کاربران می باشد میتوانید استفاده کنید و با خرید بیشتر پیامک ارزانتری را بدست آورید.

نمایندگان گرامی هزینه ای بابت خرید سرور،خرید نرم افزار،امنیت سرور و هزینه های جانبی ندارند و با هزینه فقط 250 هزار تومان میتوانند پنل نمایندگی با تمامی امکانات داشته باشند.

starstarstarهدایای شگفت انگیز آی آرپیامک به نمایندگی پیامک  حرفه ای:

واگذاری 5 خط اختصاصی 12 رقمی رند 

قرار دادن 1001 پیامک در پنل نمایندگی پیامک  جهت ارسال پیامک

 

 

روند فعالسازی نمایندگی پیامک حرفه ای:

از طریق ثبت نام آنلاین زیر مشخصات خود را وارد میکنید و در صفحه بعد، ریسلری پیامک حرفه ای را انتخاب میکنید.به طور خودکار بعد از اتمام مراحل پیش فاکتور دریافت میکنید که میتوانید از طریق پرداخت آنلاین هزینه را پرداخت کنید.آی آرپیامک نام کاربری و رمز ورود به ریسلری پیامک برای شما ارسال میکند.

ثبت نام نمایندگی پیامک

ثبت نام نمایندگی پیامک

پرداخت آنلاین نمایندگی پیامک

پرداخت آنلاین نمایندگی پیامک

نمایندگی پیامک یا ریسلری پیامک پیشرفته:

تعداد کاربران و نمایندگانی که میتوانید فعال کنید 150 سامانه پیامک میباشد.

از اپراتور 3000 و 5000 میتوانید استفاده کنید.و به طور دلخواه خط اختصاصی 3000 یا خط اختصاصی 5000 میتوانند فعال کنید ،واگذار کنید و ارسال داشته باشید.

ازتعرفه شناور مخصوص نمایندگان که تعرفه خیلی پایینتر از کاربران می باشد میتوانید استفاده کنید با خرید بیشتر پیامک ارزانتری را بدست آورید.

نمایندگان گرامی هزینه ای بابت خرید سرور،خرید نرم افزار،امنیت سرور و هزینه های جانبی ندارند و با هزینه فقط 150 هزار تومان میتوانند پنل نمایندگی با تمامی امکانات داشته باشند.

starstarهدایای شگفت انگیز آی آرپیامک به نمایندگی پیامک پیشرفته:

واگذاری 3 خط اختصاصی 12 رقمی رند 

قرار دادن 1001 پیامک در پنل نمایندگی پیامک جهت ارسال پیامک

روند فعالسازی نمایندگی پیامک پیشرفته:

از طریق ثبت نام آنلاین مشخصات خود را وارد میکنید و در صفحه بعد ریسلری پیامک حرفه ای را انتخاب میکنید.به طور خودکار بعد از اتمام مراحل پیش فاکتور دریافت میکنید که میتوانید از طریق پرداخت آنلاین هزینه ریسلری پیامک را پرداخت کنید.آی آرپیامک نام کاربری و رمز ورود به ریسلری پیامک برای شما ارسال میکند.

ثبت نام نمایندگی پیامک

ثبت نام نمایندگی پیامک

پرداخت آنلاین نمایندگی پیامک

پرداخت آنلاین نمایندگی پیامک

 

نمایندگی پیامک یا ریسلری پیامک پایه :

تعداد کاربران و نمایندگانی که میتوانید فعال کنید 100 سامانه پیامک میباشد.

از اپراتور 3000 و 5000 میتوانید استفاده کنید.و به طور دلخواه خط اختصاصی 3000 یا خط اختصاصی 5000 میتوانند فعال کنید ،واگذار کنید و ارسال داشته باشید.

ازتعرفه شناور مخصوص نمایندگان که تعرفه خیلی پایینتر از کاربران می باشد میتوانید استفاده کنید با خرید بیشتر پیامک ارزانتری را بدست آورید.

نمایندگان گرامی هزینه ای بابت خرید سرور،خرید نرم افزار،امنیت سرور و هزینه های جانبی ندارند و با هزینه فقط 100 هزار تومان میتوانند پنل نمایندگی با تمامی امکانات داشته باشند.

starهدایای شگفت انگیز آی آرپیامک به نمایندگی پیامک  پایه:

واگذاری 2 خط اختصاصی 12 رقمی رند 

قرار دادن 1001 پیامک در پنل نمایندگی پیامک جهت ارسال پیامک

 

 

 

  • تمامی قیمت ها به تومان می باشند.
  • برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
  • برای ثبت نام ریسلری میتوانید به راحتی از ثبت نام آنلاین استفاده نمایید.